نونوژ

نونوژ جان تا این لحظه 5 ماه و 21 روز سن دارد

تغییر درب‌های استاندارد به درب‌های اتوماتیک کشویی

یکی از اولین مواردی که مشتریان شما با آن روبرو می‌شوند، درب‌های ورودی است. این بخش بسیار ساده از محل کار شما، اولین تصور یک مراجعه‌کننده را از شما می‌سازد. درب‌های کثیف، آشفتگی در اطراف درب‌ها، یا حتی نبود درب و یا نوع قدیمی از آن به مشتری شما یک دید کم‌بینانه را القا خواهند کرد.

با این حال یکی از بهترین روش‌ها برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان استفاده از درب‌های اتوماتیک است. این نوع از درب‌ها نه تنها ظاهری زیبا و مدرن به محل کارتان می‌دهد، بلکه می‌تواند مراجعه‌کنندگان شما را نیز تحت تاثیر قرار دهد. مطالعاتی بر روی عادت‌های مصرف‌کنندگان انجام شده است و موارد زیر بسیار مورد توجه قرار گرفت که برای افراد در روبرو شدن با درب اتوماتیک کشویی جالب توجه است:

  • شرکت از راحتی مشتریان خود لذت می‌برد. پاسخ‌دهندگان اظهار داشتند زمانیکه درب‌های اتوماتیک برای آنها باز می‌شوند شادی و راحتی را حس می‌کنند.
  • شرکت موفق است. این مطالعه نشان داده‌ است که مراجعه‌کنندگان معتقدند هر شرکتی توانایی استفاده از درب‌های استاندارد را دارد، اما تنها شرکت‌های موفق و لوکس هستند که توانایی تامین درب کشویی اتوماتیک را دارند.
  • تمایل به خرید بیشتر. افراد اظهار داشته‌اند که به دلیل حضور درب‌های اتوماتیک کشویی، تمایل به خرید بیشتری از فروشگاه‌ها دارند، چون به راحتی با کیسه‌های خرید می‌توانند از فروشگاه خارج شوند. این یکی از دلایلی است که امروزه تمام فروشگاه‌های مواد غذایی مجهز به درب‌های اتوماتیک کشویی شده‌اند.

از دیگر مزایای این درب‌ها می‌توان به ارتباط آنها به اینترنت و مطابت آنها با قوانین محلی، ایالتی و فدرالی اشاره کرد. این درب‌ها شرایط مناسبی را برای افراد معلول نیز فراهم می‌کنند.

امروزه استفاده از درب‌های اتوماتیک نیز کم حادثه‌تر شده است و افراد می‌توانند بدون هیچ مانع و نگرانی از بین درب‌ها عبور کنند، و دیگر از باز شدن خودکار درب مبهوت نگردند.

به عنوان آخرین مزیت، می‎توان به این موضوع اشاره کرد که درب‌ اتوماتیک ساختمان باعث افزایش ارزش ساختمان شما شده و برای فروش آن یک قابلیت ویژه محسوب می‌شود. اگر هر زمان تصمیم به فروش ساختمان داشته باشید، می‌توانید این مورد را یک عامل بالقوه و سرگرم‌کننده برای مشتریان در نظر بگیرید.   

 


تاریخ : 06 تیر 1398 - 17:21 | توسط : الناز صبوری | بازدید : 39 | موضوع : وبلاگ |